Svátek má: Dita

Byznys

Velikost textu:

HakelBand – klipem na pomoc!

HakelBand – klipem na pomoc!

Královéhradecká rocková skupina HakelBand je unikátním důkazem toho, jak důležité je mít v zaměstnání fajn kolektiv a parťáky. Možná s nimi totiž budete trávit více času, než jste si původně mysleli. Zaměstnanci společnosti Hakel si spolu se svým šéfem Pavlem Hudcem založili kapelu.

Pavel Hudec, frontman skupiny Hakelband a majitel firmy Hakel
7. února 2022 - 17:20

Za pouhé čtyři roky své existence si nejen v Královéhradeckém kraji získali velkou řadu fanoušků a můžete je vidět na spoustě hudebních akcí.

Hakelband pokřtí 12.února 2022 v rockovém AC klubu svoje debutové album „Moucha v pivu" k singlu Propast spatří světlo světa i nový videoklip, jenž se natáčel v Hradci Králové na Bílé věži, která je symbolem města.Jako poděkování za velkou podporu svých regionálních fanoušků se skupina HakelBand a společnost Hakel s.r.o. rozhodly svojí hudbou pomáhat. Jako první charitativní projekt zvolily podporu PROINTEPA – Střední školy, Základní školy a Mateřské školy, jež jako jediná škola v regionu zajišťuje péči i vzdělání dětem s tělesným nebo kombinovaným postižením. Prointepo svoji renovaci a zkvalitnění hradí z příspěvků sponzorů a dárců. Prostřednictvím kapely HakelBand může teď pomáhat úplně každý, stačí jen zhlédnout videoklip. Počet zhlédnutí totiž určí finální částku peněžního daru od společnosti Hakel spol. s r.o.


„Po celou dobu podnikání se snažím pomoci lidem, kteří to potřebují. PROINTEPO mě požádalo o finanční dar, jenž přispěje na nákup pomůcek pro nemocné a postižené děti. Rozhodli jsme se jim nejen pomoci, ale zvýšit povědomí o jejich práci právě díky této akci," uvedl Pavel Hudec, jednatel společnosti a člen kapely Hakelband.

„Podpora ze strany společnosti Hakel s.r.o. pro nás znamená ocenění naší dlouholeté práce. Zvolená forma je pro nás nová a modernější, otevírá další možnosti spolupráce a díky tomu může PROINTEPO zkvalitnit svou péči o děti s postižením. Nejedná se pouze o materiální pomoc, ale i morální, která umožní rozšířit povědomí o fungování PROINTEPA," doplnila ředitelka Miriam Urbanová.


(red,prvnizpravy.cz,foto:arch.)Měla by být Markéta Pekarová Adamová odvolána z funkce předsedkyně Sněmovny?

Ano
transparent.gif transparent.gif
40%
Ne
transparent.gif transparent.gif
14%
Je mi to jedno
transparent.gif transparent.gif
46%

Kurzy

0.00 
0.00 
0.00 
0.00 
0.00 

Akcie

AVAST
206
COLT CZ GROUP SE
593
ČEZ
1002
ERSTE GROUP BANK A
672.4
KOFOLA CS
243
KOMERČNÍ BANKA
675
MONETA MONEY BANK
81.8
PHILIP MORRIS ČR A
17480
PHOTON ENERGY
62
PILULKA LÉKÁRNY
630
VIG
566
GEN DIGITAL
374