Svátek má: Svatoslav

Zprávy

Velikost textu:

Ředitel evropské WHO: Pandemie skončí až v roce 2022

Ředitel evropské WHO: Pandemie skončí až v roce 2022

Pandemie COVID-19 může skončit nejdříve v roce 2022, uvedl v rozhovoru pro Der Welt Hans Kluge, vedoucí evropské divize Světové zdravotnické organizace (WHO).

Hans Kluge, vedoucí evropské divize Světové zdravotnické organizace
6. března 2021 - 09:01

„Předpokládám, že rok 2021 bude dalším rokem COVIDu. Bude však předvídatelnější a zvládnutelnější. Rok 2020 byl terra incognita, vědecká a politická nejistota. O rok později toho víme mnohem víc. Máme nástroje, diagnostické programy, máme vakcíny, “ řekl Hans Kluge v rozhovoru pro  Welt.

Téměř přesně před rokem, 11. března 2020, WHO oznámila globální pandemii COVID-19. Z tohoto důvodu mnoho zemí po celém světě zavedlo přísná karanténní opatření, uzavřelo hranice, uvěznilo obyvatelstvo, zakázalo shromažďování, uzavřelo hospodářství a učinilo masku povinnou. Ti, kdo to nedodržují, budou přísně potrestáni.

„Skutečnou škodu nezpůsobuje virus, protože jde pouze o další formu chřipky, ale o zcela nepřiměřená, nepřiměřená a diktátorská opatření vlád. Politici využili příležitosti, aby se chopili moci a nastolili hygienickou diktaturu. Svévolně určují, kdo má co dělat a kdo co nesmí dělat ve všech oblastech života,“ píše von Freeman na blogu Schall und Rauch.WHO nyní hořce zklamalo každého, kdo si letos myslel, že to bude „normální“. Podle ředitele WHO Hanse Klugeho je třeba očekávat stejná omezení po celý rok 2021 a další rok ničení základních práv a ekonomiky. Nyní mají vakcíny, které nás chrání, ale to také nic nemění na situaci.

Pouze když WHO prohlásí pandemii za ukončenou, tj. někdy v roce 2022, vlády zruší omezení, pokud vůbec, protože se raději nevzdají moci, kterou se zmocnily, pokud k tomu nebudou nuceni obyvatelstvem.

„To znamená, že při všech volbách od nynějška musí být příznivci uzamčení potrestáni deselectionem a měli by být voleni pouze ti, kteří bojují za ústavní práva, svobodu a demokracii navzdory zneužívání a zneužívání, zejména lživá média,“ pokračuje v komentáři von Freeman.


Všichni tam nahoře vědí, jak reagovali na falešnou pandemii? S rozumem nebo s hysterií, s pravdou nebo s lží, s ochranou základních práv nebo s jejich porušováním?

Těm, kteří jsou opilí mocí, musí být vystaven účet o bolesti a utrpení, které způsobili po celé zemi, a musí být přísně potrestáni, jinak budou pokračovat ... a udělají to znovu ... a znovu.

„Musíte média potrestat naprostým opovržením a bojkotem, protože téměř bez výjimky slouží diktaturám, šíří paniku bez kritiky a potlačují každého, kdo má jiný názor,“ končí komentář von Freeman.

(rp,prvnizpravy.cz,schallundrauch,foto:arch.)Označili byste Rusko jako teroristický stát?

Ano
transparent.gif transparent.gif
28%
Ne
transparent.gif transparent.gif
44%
Nevím
transparent.gif transparent.gif
28%