Svátek má: Dalibor

Zprávy

Velikost textu:

Korwin-Mikke píše Billu Gatesovi o pandemii COVID-19

Korwin-Mikke píše Billu Gatesovi o pandemii COVID-19

Janusz Korwin -Mikke, předseda strany KORWiN a vůdce liberálního křídla Konfederace, se na Twitteru obrátil na Billa Gatese - zakladatele Microsoftu, jednoho z nejbohatších lidí na světě, a velkého propagátora vakcín.

Janusz Korwin-Mikke, polský poslanec
23. září 2021 - 09:01

Na Twitteru Janusze Korwina-Mikkeho se objevila zpráva v angličtině. Jak je vidět adresátem tohoto příspěvku je Bill Gates, jeden z nejbohatších lidí na světě.

O čem by chtěl konzervativně-liberální politik z Polska mluvit s Gatesem? Jde o tzv pandemie koronaviru a vakcíně proti COVID-19, které Gates a jeho nadace propagují.


Hned na začátku Korwin-Mikke píše, že má „2 otázky pro pana Gatese“.

První se týká přesvědčení mnoha radikálních zelených, pravděpodobně včetně samotného Gatese, že na světě je příliš mnoho lidí.

„Předpokládejme, že CoViD je opravdu tak smrtící, že bez vakcíny zabije 50 procent lidstva. Ale chcete snížit počet obyvatel – tak PROČ vás to tedy zajímá?,“ ptá se vůdce liberálního křídla Konfederace.

Druhá otázka se týká darwinismu:
„Nevěříš v Darwina a v přežití těch nejschopnějších? Pandemie by učinila lidstvo lepším - jako černá smrt v roce 1350,“ píše Janusz Korwin - Mikke.

Bill Gates pravděpodobně neodpoví, ale uživatelé internetu mohou přemýšlet o zajímavých otázkách položených Konfederací.


(rp,prvnizpravy.cz,twitter,foto:arch.)Souhlasíte s tím, že Česká republika podepsala obrannou smlouvu s USA?

Ano
transparent.gif transparent.gif
13%
Ne
transparent.gif transparent.gif
34%
Je mi to jedno
transparent.gif transparent.gif
53%