Svátek má: Soňa

Zprávy

Velikost textu:

Hunter Biden vydělal peníze na výzkumu koronaviru

Hunter Biden vydělal peníze na výzkumu koronaviru

Lékařský časopis „The Lancet“ předložil následné vysvětlení vztahů mezi koronavirovým výzkumníkem Peterem Daszakem a Wuchanskou laboratoří.

Joe Biden a Hunter Biden
30. června 2021 - 04:20

Peter Daszak z EcoHealth Alliance měl na starosti »otevřený dopis« v Lancetu 17. února 2020 za účasti »Corona Popes« Dr. Christian Drosten a Dr. Anthony Fauci, v kterém byl možný laboratorní původ viru SARS-Cov-2 bez jakýchkoli důkazů pomlouván jako „konspirační teorie“. Výsledkem bylo, že laboratorní teorie původu byla po dobu jednoho roku cenzurována ve všech médiích a sociálních sítí. Nyní Lancet vydal k následnému upřesnění, že tam byl „střet zájmů“ na straně Daszaka, který nebyl jmenován.

Daszakova aliance EcoHealth financovala výzkum „netopýří ženy“ na umělé zesílení koronavirů částkou 600.000 USD v daňových penězích od zdravotního úřadu Anthony Fauciho NIAID. Daszak podle odborného deníku nyní odstoupil z Lancetovy komise Covid-19. Daszak je podle Daily Mail nyní také na „dovolené“ u komise WHO, zkoumající původ koronavirové pandemie .

Daszakova výzkumná partnerka, „netopýří žena“ Shi Zhengli z Virologického institutu ve Wuchanu (WIV), zkoumá od roku 2012 vzorky z měděného dolu v Mojiangu v provincii Yunnan, poté, co tam šest pracovníků těžce onemocnělo a tři z nich zemřeli. Tyto vzorky obsahovaly mimo jiné nejbližší známé, přirozeně se vyskytující příbuzné viru SARS-Cov-2. Ve vědeckých článcích Shi o netopýřích koronavirech, mimo jiné s Daszakem a jeho kolegou Dr. Ralph Baric, původ viru v Mojiang byl zjevně záměrně skryt, jak uvádí Wall Street Journal .

Na přednášce na Newyorské lékařské akademii v roce 2016 Daszak vysvětlil, jak jeho „čínští kolegové“ produkují „zabijácké viry“ laboratorní manipulací: „Tuto práci jsem neudělal, moji čínští kolegové to udělali. Pseudočástice vytváříte vložením hrotových proteinů, aby byly u lidí nakažlivější ... S každým krokem manipulace se virus stává u lidí stále více nakažlivým. Vyrábíme malé množství virů, které vypadají jako zabijáci. “V rozhovoru s Dr. Vincent Racaniello z Kolumbijské univerzity v roce 2019 také poznamenal Daszaka s Dr. Ralph Baric, že provedl takzvaný „výzkum funkce“. Výzkum „Zisk funkce“ je velmi kontroverzní, protože ho lze těžko odlišit od výzkumu biologických zbraní.

Podle výzkumníka Dr. Vincent Racaniella byla virová databáze z Wuchanu nevysvětlitelně“ vymazána ze serverů amerického zdravotnického úřadu NIH v červnu 2020. Jesse Bloom ze Seattlu však dokázal rekonstruovat data 13 částí koronaviru ze služby Google Cloud , což naznačuje, že virus SARS-Cov-2 byl ve Wuchanu přítomen déle, než k prvním případům COVID došlo v prosinci 2019 na trhu se zvířaty Huanan.


Skandály sužovaný syn amerického prezidenta Hunter Biden má podíl ve společnosti Metabiota prostřednictvím své investiční firmy Rosemont Seneca Technology Partners (RSTP) a poskytl 30 milionů dolarů na financování zahájení činnosti, informuje Natalie Winters o National Pulse . Metabiota ze San Franciska si dala za cíl detekovat, pozorovat a analyzovat infekční nemoci. Metabiota spolupracuje s Daszaks EcoHealth Alliance a Shi Zhengli z Wuchanského institutu pro virologii na výzkumu koronárních netopýrů od roku 2014 v rámci programu ochrany před chorobami „PREDICT“ americké rozvojové pomoci USAID.

Vědci z EcoHealth Alliance a Metabiota pracovali mimo jiné na studiích „ Jak bezpečně žít s netopýry “ a na nakažlivých koronavirech na trzích se živými zvířaty.

V dubnu 2021 oznámil prezident USA Joe Biden USAID nový program prevence pandemie financovaný z daní ve spolupráci s Daszakovou aliancí EcoHealth a společností Metabiota. Otec tedy dává „synovu podílu“ ve společnosti rozkazy na práci se společností, která se zdá být u vzniku koronavirové pandemie.

(rp,prvnizpravy.cz,freiewelt,foto:arch.)Měla by být Markéta Pekarová Adamová odvolána z funkce předsedkyně Sněmovny?

Ano
transparent.gif transparent.gif
57%
Ne
transparent.gif transparent.gif
12%
Je mi to jedno
transparent.gif transparent.gif
31%