Svátek má: Laura

Politika

Velikost textu:

P.C.Roberts: Mohlo by to být nakonec spiknutí pro snížení populace?

P.C.Roberts: Mohlo by to být nakonec spiknutí pro snížení populace?

Když jsem si minulý rok uvědomil, že kampaň Covid byla kampaň za strach, a ne vědecká nebo lékařská kampaň, pochopil jsem, že provozní agenda není agendou veřejného zdraví.

Paul Craig Roberts, americký publicista
23. srpna 2021 - 07:20

Ukázalo se, že existuje agenda zisku a také kontrolní agenda, v níž jsou občanské svobody a jejich právní a ústavní ochrana odloženy stranou, píše americký publicista Paul Craig Roberts na svém webu.

Vzhledem k tomu, že jsem studoval na čtyřech špičkových univerzitách v dobách, kdy bylo vzdělávání vzděláním, nikoli propagandou, jsem schopen porozumět většině vědeckých zpráv natolik, abych porozuměl podstatě zpráv, ale v případě Covida, když mám pochybnosti, spoléhám na virology a profesoři lékařských škol, aby moje závěry zkontrolovali nebo opravili.  

Poté, co jsem měl slavné profesory, včetně nositelů Nobelových cen, kteří se v dřívějších letech zesměšňovali stanoviskem, a sám jsem zažil odpor vůči vlastnímu inovativnímu stipendiu, věděl jsem, že pravda je často odmítána, dokud nejsou oponenti jednoduše zahlceni důkazy. Mému profesorovi z Oxfordské univerzity Michaelovi Polanyimu, fyzikálnímu chemikovi, trvalo půl století, než jeho teorie chemické absorpce zvítězila nad Einsteinovým nesouhlasem. Mezitím řada jeho studentů získala Nobelovu cenu za vědu. EP Wigner ve fyzice. Melvin Calvin v chemii. Jeho syn John Polanyi v chemii. Michael Polanyi byl nejinteligentnější a nejcivilizovanější člověk, jakého jsem kdy poznal. Určitě by byl sklíčený, kdyby viděl dnešní ignorování důkazů na univerzitách a v médiích a od veřejných orgánů.

Když jsem zažil podvod s Covidem, jsem znepokojen tím, že dnešní důkazy samy ztratily svoji autoritu.   V celém západním světě mají agendy přednost před pravdou.   To je určitě případ Covid-19.

Žijeme v politice Covid, která nemá žádné důkazy o její podpoře.   Nedostatek důkazů o vládnoucí politice, princip fungování je potlačení skutečných skutečností.   Naprosto zkorumpovaní úřady pro veřejné zdraví, hloupí ignorantští politici a zmocněnci spodiny opakují lži znovu a znovu a spoléhají se na neustálé opakování, aby ze lži udělali pravdu.   Velká většina světové populace, která nemá vzdělání a energii myslet sama za sebe, je spokojená s tím, že jí média říkají, co si mají myslet.

Orgány veřejného zdravotnictví, politici hlouposti a zmocněnci cenzury cenzurují vědce a lékaře, kteří skutečně chápou zdravotní výzvu a vědí, co dělat, aby ji dostali pod kontrolu, a zabránili tak tomu, aby se na veřejnost dostaly jiné informace než kontrolovaný příběh.Zde jsou známé informace, které jsou potlačeny:
  • Vakcína proti Covid nechrání před nakažením Covid, ani nebrání očkovaným lidem v šíření viru.
  • Vakcína proti Covid má obrovské nežádoucí účinky a je na cestě způsobit více nemocí a úmrtí než Covid. Mezi nežádoucí účinky patří neplodnost a spontánní potrat.
  • Vakcína trénuje virus, aby vyvinul varianty, které uniknou imunitní odpovědi.
  • Smrtelnost viru Covid byla masivně nadhodnocena.
  • Počet případů Covid byl masivně nadhodnocen defektním testem PCR.
  • Vypuknutí nových případů připisovaných variantě Delta je nejhorší v zemích s nejvíce silně očkovanou populací.
  • Známé léky, jako je HCQ a Ivermectin, jsou záměrně blokovány před použitím oficiálním protokolem.
  • Velké množství špičkových vědců a lékařů volá po zastavení očkování proti Covid.   Tyto hovory potlačují zmocněnci a oficiální orgány je ignorují.
Proč?   Je to jen zisk?   Je to jen ovládání?   Nebo existuje temnější agenda?

Navzdory známému, jasnému a nespornému selhání vakcíny chránit před infekcí a jejími známými nebezpečími úřady prosazují další očkování.   To nedává žádný smysl.   Proč úřady   zajistily spolupráci amerických zaměstnavatelů, armády, nemocnic a policejních sil při nařizování očkování proti Covid?

Proč veřejné orgány používají vládní i soukromý sektor k nátlaku na očkování, když si veřejné orgány plně uvědomují, že očkování nechrání, ale způsobuje zranění a úmrtí a šíří virus?

Proč neexistuje veřejná diskuse o vážné hrozbě, kterou protokol Covid představuje pro světovou populaci?
Jak se vědecká a lékařská pravda stala „konspirační teorií“?

Dnes je 22. srpna neděle.   Udělejte si hodinu přestávky na golfovém hřišti, hodinu pauzu na sledování nějaké sportovní akce, hodinu volna, ať už děláte cokoli, abyste ztratili čas a zůstali ignoranti a vykořisťovatelští, a místo toho to strávte sledováním adresy Dr. Simone Goldové z Frontline Doctors na vzdělané publikum.

Dr. Simone Goldová je inteligentní, soucitná a překypuje pocitem zodpovědnosti vůči nám.   Tato nejpozoruhodnější žena je to, co si pamatuji, že kdysi byl ideální Američan, osoba, kterou jsme všichni chtěli být.

Prezentace doktorky Goldová se datuje na začátek letošního roku.   Všechno, co v té době tušila, ale odmítla tvrdit jako skutečnost, bylo prokázáno jako pravdivé.

Všimněte si toho, že doktorka Goldová ve své práci zdůrazňuje experimentální stav vakcíny a bezprecedentní použití experimentální, neschválené vakcíny v celé světové populaci. Miliardy lidí, kterým byla podána injekce, nevíme co.   Nemorálnost takové masové očkování nevyzkoušené a neschválené experimentální vakcíny je poplatkem, kterému zkorumpované úřady veřejného zdraví hodlají uniknout tím,  že ještě nevyzkoušeným vakcínám udělí plné schválení nejen před provedením požadovaných testů, ale i tváří v tvář selhání vakcíny. . Nelegitimní zkorumpovaný prezident Spojených států slouží jako najatý hlas jak pro farmaceutické zisky, tak pro tajnou agendu.

Očekávejte, že neúčinná a extrémně nebezpečná vakcína bude schválena každý den jako odpověď na důkraz Dr. Golda na její neschválený experimentální stav a jako ujištění pro váhavou vakcínu, že extrémně nebezpečná vakcína je bezpečná.

(rp,prvnizpravy.cz,pcroberts,foto:arch.)Souhlasíte s tím, že odbory pohrozily vládě vyhlášením generální stávky?

Ano
transparent.gif transparent.gif
49%
Ne
transparent.gif transparent.gif
25%
Nevím
transparent.gif transparent.gif
26%