Svátek má: Dita

Politika

Velikost textu:

Hašek:ČT zahájila vlastní fázi prezidentské předvolební kampaně

Hašek:ČT zahájila vlastní fázi prezidentské předvolební kampaně

Kavčí Hory zahájily vlastní fázi prezidentské předvolební kampaně. V neděli v souvislosti se 17.listopadem téma komunistů a StB. V reportáži na odstřel : gen.Pavel, expremiér Babiš, exrektor Zíma, píše na facebooku Michal Hašek.

Michal Hašek
14. listopadu 2022 - 08:20

Příště tedy ve „168"  čekám jako pokračování třeba něco z historie Mendelovy univerzity v Brně. Těším se na veřejnoprávní fair play a kvalitní investigativu , dodává Michal Hašek.

A pár komentářů:
  • Michale, ať už jdou všichni do zádele, přeci je každý člověk svéprávný a soudný, proto nepotřebuje nápovědu různých "odborníků" k tomu, aby si udělal svůj úsudek o tom , co se děje na našem "jevišti". Bohužel, občas to připomíná tragikomedii !!!
  • jasne, kazdy dle sveho gusta. Jen budeme muset vsichni vydrzet do ledna leccos za nase koncesionarske poplatky...
  • Kavky ? Normální "žumpa" !!!  • Vsadím boty, že Mendelova univerzita Nerudové a jejich rychlokvašky doktorátů se na Kavčích horách ŕešit nebudou
  • však pani čista o ničem nevěděla, vše šlo mimo ní...
  • Měl jsem to štěstí, že jsem tu reportáž "zastihl" a... a jediné co mě překvapilo, že pan generál není v ČT v přízni. Byl u mě zrovna kamarád (chlapík po padesátce) a v té části reportáže, která se věnovala panu rektorovi Zimovi, akorát poznamenal že je to trapné, více jak 30 let po revoluci. Tímto způsobem pošpiníte i Matku Terezu. Mě to vlastně nepřekvapuje. Vzpomínám na rozhovor v rozhlase (veřejnoprávní rozhlasová stanice), kde se redaktor omlouvá za celé rádio, že do éteru unikl názor nezávislého vojenského analytika, který zrovna nebyl mainstrímový.. S odůvodněním "špatná příprava odpovědného redaktora". Co dodat....

(rp,prvnizpravy.cz,fb,foto:arch.)Měla by být Markéta Pekarová Adamová odvolána z funkce předsedkyně Sněmovny?

Ano
transparent.gif transparent.gif
39%
Ne
transparent.gif transparent.gif
14%
Je mi to jedno
transparent.gif transparent.gif
47%