Svátek má: Laura

Politika

Velikost textu:

Hajlující Rakušan a onanující na Olomoucku. Macinka perlil!

Hajlující Rakušan a onanující na Olomoucku. Macinka perlil!

Komentátor, politolog a předseda Strany motoristů Petr Macinka z Institutu Václava Klause probral v rozhovoru v televizi XTV s moderátorem Lubošem Xaverem Veselým témata rezonující v Česku i v zahraničí.

Petr Macinka
12. prosince 2022 - 11:03

Na pořadu dne byla energetická krize a drahé energie, údajně sexuální harašení v prostředí veřejnoprávní České televize a sociální sítě využívané velmocemi ke šmírování lidí.

Macinka okomentoval zprávu o „onanistovi“, který se ve vlaku ukájel před třemi dívkami a zastavilo ho až to, že ho jedna z dívek začala natáčet na mobilní telefon. Pobavilo ho také, že onen muž se prý podobá Putinovi. 

„Ale je to tedy srab, že když ho natáčejí, tak zdrhne. To už přece byla akce, to se dívky chytly, to bylo to, co chtěl, začala interakce. No, onanující na Olomoucku a hajlující Rakušan na Praze 6, tak to jsou highlighty minulého týdne,“ poznamenal Macinka.

Poté Macinka doplnil, že kdyby se ukázalo, že příběh masturbanta má ještě nějaké podivné pozadí, bylo by to na reportáž do pořadu Reportéři ČT. Moderátor reagoval, že tam je ale takové téma aktuálně tabu. Zmínil, že se ozývají další ženy, kterým měl dramaturg a moderátor pořadu Reportéři ČT dávat sexuální návrhy. 

„Tady je Wollnerovo, to je jeho televize," řekl Macinka a Xaver mu odpověděl, že  i strážci demokracie mají obyčejné lidské pudy. Xaver si také myslí, že to bude obrovskej skandál.

„Je to duhová televize, kde se progresivní bijou za práva žen, kdyby tohle vyšlo teď na povrch, to je taková kaňka na jejich pověsti, že měli před vstup do České televize nějak teatrálně pověsit a ještě ho tam houpat na kandelábru, alespoň jeho figurínu,“ poznamenal Macinka na adresu Wollnera. 

Vedení České televize nyní prošetřuje, zda se Marek Wollner dopouštěl bossingu a sexuálního obtěžování. Společně se pak zasmáli některým redaktorkám ČT.


„Znáte moje video, kterak přišla dívka z Newsroomu ČT do Českého rozhlasu? To byla redaktorka z České televize, která nebyla schopna říct souvislou větu, natož položit otázku,“ vzpomněl Xaver Veselý. 

„To je ta přípravka Luboška. To jsou lidi, kteří jsou bezcenní, neumí nic a Luboš Rosí to nejdříve tvaruje, a až to vytvaruje, tak se to posílá Wollnerovi a tam to už mňouká profesionálně,“ dodal pobaveně Macinka s tím, že také hradní kancléř zmínil, že sexuální obtěžování Wollnera zažila i jeho žena, která dříve pro Českou televizi pracovala. 

Dále přišli na přetřes zaměstnanci Twitteru, kterým v centrále firmy vybudovali ložnice, aby mohli pracovat ve dne v noci. 

„Fakt sleduju s pobavením, co tam nový majitel Twitteru Elom Musk dělá, jak je nemilosrdně vyhazuje, lidé už pochopili, že je to reality show. Myslím, že je to pomsta za home office. Musk dokonalé týrá nemakačenka a nutí je pracovat, je to bezvadná šaškárna,“ zhodnotil Macinka.

U sociálních sítí ještě chvíli zůstali. Pět států USA zakázalo vládním zaměstnancům používat sociální síť TikTok, protože se bojí úniku informaci do Činy. 

„Třeba ti Američani chtějí Činu zachránit, aby alespoň nějaká část světa zůstala normální. Čína má TikTok, ale nejde o to, co tam dáváte, jde o to, že ta aplikace z vašeho telefonu stahuje i další věci. Amerika má zase Facebook, to je dost podobný. Evidentně Američani vědí, co všechno si bere Facebook, a nechtějí, aby to samé o nich věděli Číňani. Tyhle aplikace o vás věděj úplně všechno, víc, než víte o sobě vy,“ podotkl, že Čína špehuje lidi přes TikTok úplně stejně jako USA přes Facebook.

Také jsme psali:

Na stůl padlo téma drahých energií. Macinka se zhrozil nad titulkem z médií „Otec zavelel, šetříme! Rodina vypnula elektřinu a topí jednou týdně." 

„To je ale fakt bezva. Kam jsme to fakt dopracovali v roce 2022. Myslím, že to je absolutně pokročilá zelená magoriáda. Zachraňování planety,“ řekl pobaveně Macinka.

Na argument, že rodina tak bojuje proti Putinovi, Macinka prohlásil, že ceny elektřiny a energií, to vše začalo růst dávno předtím, než začala válka. 

„To fakt není boj s Putinem, to je boj za světle zelené zítřky. My nechceme auta, nechceme topit, teď nechceme ani elektřinu, těšíme se na to, až nebudeme mít ropu. Nejzuřivější zelení dokonce ani nechtějí děti, aby nepřiváděli děti do takto zvráceného světa, když je planeta tak zničena. Tohle prostě nedopadne dobře,“ usoudil Macinka. 

(fan, prvnizpravy.cz, foto: youtube)
43-8974200277/0100

Pro platby ze zahraničí: IBANCZ5601000000438974200277
BIC / SWIFT kódKOMBCZPPXXX


Souhlasíte s tím, že odbory pohrozily vládě vyhlášením generální stávky?

Ano
transparent.gif transparent.gif
49%
Ne
transparent.gif transparent.gif
25%
Nevím
transparent.gif transparent.gif
26%